Forum Moje akwarium Strona Główna
Forum Moje akwarium Strona Główna Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Moje akwarium Strona Główna » Obsada zbiorników » Jaka obsada do akwarium 30l ?? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
 
PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 16:26 Odpowiedz z cytatem
wwr
Rekin
Rekin
Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 767
Skąd: LBN
zapewniam Cie że mam bogate słownictwo ale na takie rozkminy szkoda mi ich poprostu... : / fajnie by było jakbys zają sie sprawami bardziej ambitnymi niż ocenianie mojego słownictwa...bo nic Ci o nigo...; /
jaby moderator był nadczłowiekiem i przeklinanie było dla niego zabronione... : ) <-- dygresja...

kolega ma najwięcej do powiedzenia w sprawach nie dotyczących akwarystyki...QuestionQuestion a to forum jest de facto akwarystyczne...i proszę pozostawićswoje aluzje dla siebie

ps żadno ze słów uznanych ogólniee za niecenzuralne nie było użyte w sposób obrażający a podkreślający tragedię tej obsady...


dla mnie temat do zamknięcia...dgyż jego treść już nic nie wnosi merytorycznie nic do tematu obsady... Autor obsady (któego natabene szanuję wiedział lepiej...)

żenua

_________________
"It looks very very natural"
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 16:26
Reklama
 
PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 17:41 Odpowiedz z cytatem
davids
Duża ryba
Duża ryba
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 656
Skąd: Zamość
To forum odwiedzaja osoby w różnym wieku wieć niecezuralne słowa są nanim niedopuszczalne i tagrze zabronione poczytaj regulamin a ja jak i ty pilnuje zeby niebył naruszany niekomętuje twojego wyrazania sie ale jak widze ze klniesz to chyba jako mod musi ktos zareagować my mamy tylko doradzać a nie nakazywać co kto mua zrobić jezeli autor postu zrobił inaczej musimy sie z tym pogodzic bo nic juz wtedy nam dotego więc na jakieś aluzje jest już wtedy zapózno.Pozdrawiam

Jak kolega prosił temat zamykamy.

_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 17:41
Reklama
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Moje akwarium  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Themes Database